Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Director Vînzări

Код вакансии:

Responsabilități:
  • Organizează și coordonează activitatea departamentului de vînzări;
  • Monitorizează costurile, încadrarea în buget și propunerea măsuri de corectare a acestora;
  • Elaborarea strategiilor de marketing și de vînzări împreună cu Directorul General;
  • Organizează, coordonează și monitorizează aplicarea strategiilor de vînzări și de marketing;
  • Negocierea și încheierea contractele de vînzări cu clienții;
  • Dezvoltarea și propunerea soluțiilor pentru a consolida poziția pe piață a companiei;
  • Elaborează proceduri pentru departamentul coordonat;
  • Asigurarea atingerii obiectivelor departamentului;
Cerințe:
  • Studii superioare: economice, tehnice;
  • Experiență minim 3 ani;
  • Abilități de leader, de prezentare și negociere, monitorizarea și stabilirea sarcinilor bine definite;
  • Cunoștințe de operare PC;
Oferim:
  • Posibilitatea avansării;
  • Salariu atractiv + bonusuri suplimentare.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37369638007

Отправить заявку