Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Inginer calitate (domeniu de producție, or. Rîșcani)

Код вакансии: IC

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com) la solicitarea clientului său, este în căutarea candidaților pentru postul vacant.

Despre companie:
Companie internațională, fondată în 2017, a cărei activitate se bazează pe producția de bunuri sportive și atletice.

Responsabilități:
  • Exercită controlul calității lucrărilor pe fazele de execuție;
  • Participă și semnează documentele întocmite la verificările efectuate pe faze de execuție;
  • Responsabil pentru pregătirea la timp și aducerea la zi a documentațiilor privitoare la control;
  • Responsabil cu implementarea sistemului de management al calității;
  • Efectuează analize calitative tehnice în cadrul proiectelor;
  • Soluționează eventualele abateri de la standardele de calitate întâlnite de clienți;
  • Monitorizează indicatorii operaționali de performanță;
  • Dezvoltă și implementează un sistem de corectare a erorilor.

Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Experiență de lucru minim 2 ani (experiența în domeniul calității reprezintă un avantaj);
  • Cunoștințe avansate de limba română;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel conversațional (limba italiană este un avantaj);
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Abilități excelente de organizare.

Oferta companiei:
  • Loc de muncă într-o companie internațională;
  • Grafic de muncă stabil;
  • Salariu motivant.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *

Отправить заявку