Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Key Account Manager (electrocasnice)

Код вакансии: KAME

Domeniul de activitate a companiei:  lider în industrie în domeniul tehnologiei, fiind unul dintre cele mai importante 10 branduri globale.

Responsabilități:
Coordonarea relațiilor cu clienții principali ai companiei, păstrarea relației pozitive și de succes între companie și clienții;
Atingerea obiectivelor de vânzări;
Cercetare pieței, atragerea noilor clienți;
Planificarea activităților promoționale, coordonarea și evaluarea acestora;
Analiza pieței și activității concurenților;
Raportarea lunară pe rezultatele de vânzări.

Cerințe:
Studii superioare;
Cunoașterea fluentă a limbilor: engleză, română și rusă;
Experiență profesională în domeniul vânzărilor minim 3 ani;
Capacități de negociere excelente;
Abilități de utilizare a calculatorului MS Office la nivel avansat.

Se oferă:
Angajare oficială;
Salariul negociabil în dependență de nivelul de calificare;
Programul de muncă: Luni - Vineri, 9:00 – 18:00 (flexibil);
Telefonie mobilă din contul companiei;
Se achită cheltuielile de combustibil și deservire tehnică.

Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: tv10@search4staff.com
Vor fi contactate doar persoanele selectate.
Pentru detalii: 060 422 844

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37360422844

Отправить заявку