Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Manager B2B

Код вакансии: B2B

Cerințe:
  • Cunoașterea tehnicilor de vanzări și negocieri;
  • Cunoștințe operare PC nivel avansat;
  • Abilități foarte bune de comunicare și relaționare;
  • Rezolvarea creativă a potențialelor probleme ce pot apărea;
  • Flexibil, tindere spre continuă perfecționare.
  • Capabil să transpună teoria în practică;
  • Permis de conducere categoria B cu autoturism personal;
  • Cunoașterea analizei financiare;
Responsabilități:
  • Prezentarea, vinzarea produselor și serviciilor companiei;
  • Identificarea și atragerea potenţialilor clienţi;
  • Menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi;
  • Crearea şi distribuirea ofertelor comerciale clientilor coporativi;
  • Dezvoltarea sistemului de plati;
  • Negocierea şi semnarea contractelor;
Cerinţe faţă de candidat:
  • Studii superioare, de preferință în finanțe, economie, management, vînzări;
  • Cunoșterea limbilor română și rusă (engleza este un avantaj);
  • Abilitatea excelentă de convingere, negociere și promovare a produsului;
  • Abilitatea de a formula gîndurile clar, structurat și accesibil;
  • Experiență vînzări B2B minim 1 an.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37369638007

Отправить заявку