Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Manager Produse Carduri

Код вакансии: MPC

HR-Consulting (www.search4staff.com) – la solicitarea clientului său este  în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Despre companie: Una dintre primele 3 bănci în Republica Moldova.

Este prima bancă din Moldova care oferă toate tipurile de servicii financiare persoanelor fizice și juridice.
Responsabilități:

Elaborarea produselor de card noi și modificarea celor existente

Elaborarea și managementul tarifelor și ofertelor comerciale

Gestiunea contractele cu companiile de asigurare

Elaborarea și desfășurarea campaniilor de marketing

Perfectarea rapoartelor specializate

Cerințe:

studii superioare cu profil economic

experiență bancară minim 2 ani

orientare spre proces și rezultat

capacitatea dе a lucra în mod eficient pe cont propriu și ca parte a unei echipe
Beneficii:
Grafic de lucru 8.30-17.30, luni-vineri;

Salariu competitiv + bonusuri, tichete de masă;

Oportunități de dezvoltare a carierei.

Cei interesați sunt rugați să expedieze  CV-ul la adresa rr10@search4staff.com, indicând codul MPC. Detalii la 062101257.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
062101257

Отправить заявку