Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Marketing Manager

Код вакансии: MM

Responsabilități:
  • Crearea planului de marketing, elaborarea și implementarea strategiei de marketing;
  • Promovarea serviciilor oferite de companie prin intermediul diverselor tehnici de marketing si vînzări;
  • Utilizarea rețelelor de socializare în vederea promovării companie în mediul online creînd content atractiv;
  • Elaborarea materialelor pentru campaniile de marketing;
  • Analiza mediului concurențial.
Cerințe:
  • Experiență în domeniul marketing și vînzări, PR, logistics, retail – minim 1 an;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel avansat;
  • Lucrul cu programele Microsoft Office, Photoshop, SAP, illustrator, etc;
  • Punctualitatea, atenție la detalii, crativitate.
Oferim:
  • Grafic 09:00-18:00 Luni-Vineri;
  • Oportunitate de autorealizare și dezvoltare profesională;
  • Proiecte diverse și interesante, într-o echipă în continuă dezvoltare;
  • Salariu fix + bonus;
  • Training si suport ca sa te poti dezvolta.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37369638007

Отправить заявку