Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Office manager (compania internationala)

Код вакансии: OMVB

Atribuții de bază:
  • Administrarea oficiului;
  • Monitorizarea achizițiilor;
  • Asistență în SSM, medicina ocupațională;
  • Asistență în cadrul selectării și angajării personalului;
  • Evidența contractelor si a documentelor interne;
  • Asistenta la implementarea proiectelor in cadrul companiei;
  • Organizarea și evidența deplasarilor de serviciu (inclusiv în Italia).

Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbii italiene nivel minim B1;
  • Cunoasterea PC (Word, Excel, Powerpoint, etc);
  • Abilități de comunicare, lucru în echipă, organizare eficientă a timpului.

Compania oferă:
  • Cursuri gratuite de limbă italiană;
  • Pachet social deplin, bonusuri de performanță și beneficii suplimentare.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+373 22 876 557

Отправить заявку