Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Office Manager

Код вакансии:

Responsabilitățile:
  • Asistarea Directorului General în activitățile zilnice;
  • Coordonarea activităților de secretariat (formarea, înregistrarea, repartizarea, păstrarea și extragerea documentației conform standardelor de activitate);
  • Elaborarea și perfectarea actelor cu caracter normativ, a proiectelor de documente (ordine, procese verbale, scrisori, note);
  • Monitorizarea termenilor şi modului de executare a sarcinilor puse;
  • Suportul necesar pentru primirea delegațiilor, organizarea deplasărilor de serviciu al angajaților;
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței;
  • Aprovizionarea oficiului cu cele necesare pentru activitatea zilnică .
Cerințe:
  • Experiență de muncă la un post similar minim 1 ani;
  • Abilități de organizare, planificare;
  • Fluență în limbile Română și Rusă (engleză – de la nivel mediu B1);
  • Cunoştinţe de operare PC .
Oferim:
  • Pachet salarial competitiv + bonus;
  • Telefonie corporativă, tichete de prânz și activități sportive;
  • ​Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training;
  • Regim de lucru: Luni - Vineri, 8.30 - 17.30.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37369638007

Отправить заявку