Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Operator call-center

Код вакансии: OP

Responsabilități:
  • Atragerea noilor clienți
  • Preluarea și inițierea apelurilor
  • Consultarea clienților despre tipurile de asigurări
Cerințe:
  • Experiență în vânzări reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de utilizator independent;
  • Cunoștințe avansate de operare PC (Word, Excel, rețele de socializare)
  • Punctualitate, responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de autoorganizare, spirit de echipă
Compania oferă:
  • Angajare oficială
  • Pachet social deplin
  • Pachet salarial motivant
  • Condiții confortabile de lucru

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37368898408

Отправить заявку