Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Project Manager

Код вакансии: PMP

Domeniul companiei - vinificație.

Responsabilitățile rolului:
  • Gestionarea ciclului proiectelor interne de la inițiere, planificare, execuție, monitorizare, control și într-un final închiderea proiectelor în termen
  • Planificarea și gestionarea bugetului pentru fiecare acțiune/operațiune din proiect
  • Coordonarea resurselor interne și externe pentru executarea proiectelor în timp
  • Facilitarea comunicării și contextului de colaborare eficientă între participanții grupului de proiect
  • Delegarea constructivă a sarcinilor proiectului către echipă
  • Identificarea activităților critice, riscurilor proiectului și propunerea soluțiilor necesare pentru evitarea acestora
  • Măsura performanței proiectului utilizând instrumentele și tehnicile corespunzătoare
  • Elaborarea diagramelor și hărților de progres pentru a documenta progresul
  • Monitorizarea performanței proiectului, pentru a analiza realizarea cu succes a obiectivelor pe termen scurt și lung
Studii și experiența necesară:
  • Studii superioare în Economie sau Management;
  • Cunoștințe solide a pachetului de programe MS Office, MSProject;
  • Utilizator experimentat al diferitor instrumente de management al proiectelor;
  • Certificarea Project Management Professional (PMP) constituie un avantaj competitiv;
  • Experiență în management de proiecte minim de 3 ani;
  • Înțelegere solidă despre business și managementul riscurilor;
  • Fluență în limbile Română, Rusă și Engleză.

Beneficii:
  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training;
  • Mediu de lucru dinamic și provocator;
  • Salariu fix + sistem variabil de motivare;
  • Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte;
  • Proiecte interesante;
  • Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *

Отправить заявку