Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Находим решения, создаём возможности.

Specialist în Procesarea Datelor (Departament de audit)

Код вакансии: PSC

Compania: PwC Chișinău

Rolul:
Auditorii verifică conturile companiilor, folosind metodologia noastră inovatoare de audit și asigură părților interesate că situațiile financiare sunt adevărate și corecte.

Descrierea jobului:
În calitate de specialist în procesarea datelor în Centrul de competențe, veți susține echipa de implicare principală a auditului prin efectuarea de la distanță a unor sarcini de audit. Clienții noștri sunt adesea mărci foarte cunoscute și multe dintre ele au o acoperire internațională largă. Ne concentrăm pe utilizarea celei mai noi tehnologii pentru a reduce nivelul de testare manuală, asigurându-vă că vă veți concentra pe cele mai valoroase spectre de domenii a clienților noștri, pe îmbunătățirea autorității corporative și pe siguranța informației din partea clienților noștri.

Data începerii: Septembrie

Sarcini principale:
  • Participare de la distanță la proiecte de audit reale sub supravegherea auditorilor profesioniști;
  • Testarea documentelor justificative și identificarea riscurilor;
  • Pregătirea informației pentru colegii care participă la procesele de audit (suport pentru personalul care se confruntă cu clientul);

Cerinţe:
  • Oameni cu cunoștințe sau experiență în domeniul Finanțelor / Contabilitate / Economie cu studii de colegiu sau universitare;
  • Abilități analitice și gândire logică;
  • Disponibilitatea de a angaja cooperarea permanentă cu compania;
  • Bune abilități de comunicare și disponibilitate de a lucra în echipă;
  • Fluent in engleza;
  • Bine abilități de utilizare a calculatorului;
  • Disponibilitate full-time.

Compania oferă:
  • Ocuparea forței de muncă stabilă, fără a fi nevoie de călătorii de afaceri în străinătate;
  • Oportunitatea de a vă extinde cunoștințele și de a dobândi noi abilități;
  • Expunere la client extern în timpul proiectelor (de la distanță);
  • Salariu competitiv;
  • Instrumente moderne de lucru, cum ar fi laptop, smartphone cu un pachet mare de date și aplicații cele mai actualizate;
  • Teambuilding-uri, cursuri profesionale și multe alte.

Aplică acum pentru a discuta cu chat-botul HR-Consulting.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
060102909

Отправить заявку