Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Specialist B2B (sector vinicol)

Код вакансии: SBB

Despre companie:
Brand cu renume național și internațional în sectorul vitivinicol.

Scopul general al funcției: Realizarea activităţilor de marketing a companiei, promovarea produselor vitivinicole şi a brandului.

Responsabilități:
  • Identificarea, organizarea și gestionarea evenimentelor de tip B2B pe piețele primare și secundare de export cu scopul de a contribui la creșterea exportului valoric și cantitativ a vinurilor din RM;
  • Gestionarea bazelor de date cu importatori și distribuitori de pe piețele externe;
  • Organizarea și gestionarea participării companiilor vinicole la expoziții și concursuri internaționale;
  • Implicarea în organizarea și participarea la alte evenimente (concursuri internaționale, prezentări locale și internaționale, evenimente B2C);

Cerințe:
  • Studii superioare (domeniile marketing, logistică, economic, vânzări și export – reprezintă un avantaj);
  • Experiență profesională de minim 1 an în domeniul marketing și promovare (exp. în domeniul vitivinicol sau în exportul pe piețele asiatice - avantaj)
  • Cunoștințe foarte bune de limba română, rusă și engleză (scris + vorbit);
  • Abilități de lucru cu Microsoft Office, Outlook, logistică;

Oferta companiei:
  • Salariu motivant;
  • Bonusuri de performanță;
  • Deplasări de serviciu;
  • Telefon de serviciu;
  • Dinamism, activități la nivel național și internațional, posibilități de dezvoltare profesională;
  • Colectiv tânăr, amabil și sociabil.

Cei interesați pot transmite CV-ul la adresa de email: pp50@search4staff.com
Telefon de contact: 068 503 560
În CV indicați codul postului vacant: SBB
CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi contactați.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *

Отправить заявку