Подробнее -
Вакансия

Вакансия

Specialist Resurse Umane

Код вакансии: SRUS

Responsabilități:
  • Administrarea contractelor de muncă și a documentelor asociate;
  • Gestionarea concediilor și calculul indemnizațiilor de concediu;
  • Procesarea actelor pentru demisii și concedii de maternitate;
  • Întocmirea documentelor pentru deplasările angajaților și calcularea plăților aferente;
  • Monitorizarea absențelor, transferurilor și a programului de lucru al angajaților;
  • Elaborarea rapoartelor periodice privind administrarea personalului;
  • Monitorizarea legislației din domeniul resurselor umane.
Cerințe:
  • Experiență în domeniul resurselor umane și salarizare, de preferat cel puțin 2 ani;
  • Cunoașterea legislației muncii și a procedurilor specifice domeniului resurselor umane;
  • Cunoașterea la nivel avansat a aplicaţiilor Word, Excel și 1C;
  • Studii superioare în domeniul resurselor umane, psihologie, sau o disciplină relevantă.
Beneficii:
  • Salariu negociabil;
  • Asigurare medicală facultativă;
  • Experiență de muncă într-o companie internațională;
  • Grafic de muncă: Luni - Vineri ( 9.00 – 18:00);
  • Locație: or. Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfînt.
Dacă ești interesat de această oportunitate, te invităm să ne trimiți CV-ul la adresa de e-mail: tv30@search4staff.com.

Pentru mai multe informații, nu ezita să ne suni la numărul: 060 422 844.

Menționăm că doar candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

← Вернуться к списку вакансий
Вы можете отправить резюме на электронный адрес:
Или загрузить через форму

Форма отправки резюме

Прикрепите файл *
За дополнительной информацией обращайтесь к нашему консультанту:
+37360422844

Отправить заявку