Detalii -
Post vacant

Post vacant

Agent Vânzări - Echipamente Medicale

Codul postului vacant: AV

HR-Consulting la solicitarea clientului său - companie care furnizează echipamente și servicii de Top pentru sectorul medical, este în căutarea unui agent vânzări pentru echipamente medicale.

Cerințe:
  • Studii superioare în bioinginerie medicală, biochimie, medicină, microbiologie;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor: română, rusă și engleza la nivel intermediar;
  • Experiență profesională într-un post similar minim 2 ani;
  • Capacități de negociere excelente;
  • Abilități de utilizare a calculatorului MS Office la nivel avansat;
  • Permis de conducere categoria B.
Responsabilități:
  • Prеzentarеa, promovareа şi vânzаrеa produselor în conformitаte cu standardele și politicile comerciаle аle companiei;
  • Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi prin identificarea unor oportunități de introducere a unor game de produse noi, largirea unei game existente sau atragerea de noi clienți;
  • Urmărirea realizării planului de vânzări precum și elaborarea de rapoarte și situații aferente activității;
  • Analiza și evaluarea poziționării produselor în piață în raport cu concurența;
  • Pregatirea documentației necesare procesului de vânzare / achiziție publică (prezentări, oferte tehnice, de pret, contracte etc.);
  • Gestionarea relației pre- și post vânzare cu clienții.
Se oferă:
  • salariu atractiv;
  • lucru în echipă tânără și activă;
  • loc de muncă stabil într-un mediu de lucru plăcut și profesionist;
  • oportunități de dezvoltare profesională;
  • program de lucru de la 8.30 pînă la 17.30, de luni pînă vineri;
  • autoturism de serviciu;
  • telefon mobil (Iphone);
  • laptop.
Cei interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu codul AV la adresa de e-mail: tt10@search4staff.com
Vor fi contactate doar persoanele selectate.

Pentru detalii: 069 638 007

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
069638007

Trimite cerere