Detalii -
Post vacant

Post vacant

Product Manager (FMCG company)

Codul postului vacant:

RESPONSABILITĂȚILE ROLULUI:
• Analiza de piață – valoarea totală, cote de piață, trenduri în categoria băuturilor alcoolice;
• Analiza competitorilor – gama de produse, poziționare de preț, trenduri de vânzări;
• Identificarea oportunităților de maximizare a veniturilor și profitului pe gama de produs;
• Elaborarea şi dezvoltarea ofertei de produse a companiei raportate la necesităţile clienţilor, resursele companiei şi oportunităţile pe piaţă;
• Crearea unei strategii de produs, mărirea gamei de produse.

STUDII ȘI EXPERIENȚA NECESARĂ:
• Experienţă minimă de 2 ani în poziție similară;
• Studii superioare în Economie sau Marketing;
• Cunoștințe solide a pachetului de programe MS Office;
• Fluență în limbile Română, Rusă și Engleză.

BENEFICII:
• Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training;
• Mediu de lucru dinamic și provocator;
• Salariu fix + sistem variabil de motivare;
• Posibilitatea de a colabora cu echipe mixte;
• Proiecte interesante;
• Tichete de prânz și programe de wellbeing corporative.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
060102909

Trimite cerere