Detalii -
Post vacant

Post vacant

System Administrator

Codul postului vacant: SAVB

Responsabilități:

Participi la instalarea și administrarea serverelor Windows și Linux;
Participi la instalarea, actualizarea și monitorizarea sistemelor soft și hard;
Participi la actualizarea sistemelor pentru îmbunătățirea;
funcționalității și eliminarea problemelor de securitate.

Profilul căutat:

Educație: studii superioare cu profil IT
Experiența: min. 1 an
Aptitudini calculator: administrarea de platforme Microsoft, Linux
Aptitudini lingvistice: cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
Competente: abilități analitice și de sinteză

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
+373 22 876 557

Trimite cerere