Detalii -
Post vacant

Post vacant

System Administrator

Codul postului vacant:

RESPONSABILITĂȚILE ROLULUI:
• Trasarea, conectarea și administrarea echipamentelor de rețea Tp-Link, HP, Cisco, MikroTik;
• Instalarea, configurarea și mentenanța sistemelor de operare Windows 10, Windows Server 2016, Unix;
• Mentenanța bazelor de date Microsoft SQL Server;
• Depistarea și înlăturarea defecțiunilor Hardware;
• Mentenanța resurselor Office 365;

STUDII ȘI EXPERIENȚA NECESARĂ:
• Studii în domeniul IT;
• Cunoștințe Windows 10 la nivel de administrare;
• Cunoștințe Windows Server 2016-2019 la nivel de administrare;
• Cunoștințe – AD, DNS, DHCP, NPS, RDP, RDS;
• Cunoșterea protocoalelor Ipv4, Ipv6, VPN;
• Certificare Mikrotik, Cisco;
• Cunostințe MS SQL data base, WMware, Hyper-V;
• Fluență în limbile română și rusă.

BENEFICII:
• Dezvoltare într-o companie cu renume internațional;
• Salariu competitiv + sistem de bonusare;
• Angajare oficială cu întreg pachet de beneficii;
• Instruire, traininguri și implicare din partea echipei;
• Prețuri speciale la produsele companiei;
• Telefonie mobilă corporativă;
• Oferirea tichetelor de masă.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa electronică:
Sau încărcați prin intermediul formularului

Formular

Atașează fișierul *
Pentru detalii contactează consultantul în recrutări:
060102909

Trimite cerere