More information -
Vacancy

Vacancy

Auditor IT

Vacancy code:

Descrierea jobului:
  • Identificarea ariilor de risc IT
  • Elaborarea planului de audit IT
  • Realizarea misiunilor de audit IT si raportarea rezultatelor
  • Optimizarea proceselor IT si securitatea informației

Ne asteptam sa ai:
  • Expert în domeniile: managementul serviciilor IT și securitatea informațiilor
  • Experiena de profil si certificarile internationale constituie un avantaj
  • Cunoașterea limbii engleze la un nivel avansat
  • Cunoștințe avansate MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Ce ar trebui să mai știi - e că apreciem maturitatea și experiența profesională.
Oferim posibilitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari bănci din Moldova. Clientul oferă un pachet atractiv de beneficii, traininguri de pregătire și perfecționare, oportunități de dezvoltare a carierei.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+37360860058

Send request