More information -
Vacancy

Vacancy

Finding Solutions, Creating Opportunities

1C Programator

Vacancy code: 1CVB

Compania de microcreditare prin intermediul HR-Consulting este în cautare de Programator 1C.

Responsabilități:
  • Modificarea configurației 1C utilizată pentru sarcinile actuale ale companiei, suport pentru configurația existentă;
  • Crearea documentelor noi, rapoarte, prelucrare contabilă, contabilitate operațională și de gestiune;
  • Dezvoltare module noi/procese/produse și update la modulele existente.

Cerințe:
  • Minim 2 ani de experienta, nivel Middle;
  • 1C versiune 8.3
  • Responsabil și orientat spre rezultat, team player, implicat si organizat.

Condiții de lucru:
  • Grafic de lucru: 9:00-18:00, Luni-Vineri;
  • Salariul motivant și angajare oficiala;
  • Compania nu întră în IT parc, respectiv sistemul de impozitare este standart;
  • Perspective de dezvoltare profesională și financiară.

← Back to job list
Please send your resume by E-mail:
Or download via the form

Resume form

Attach your file *
For additional details please contact the Recruitment Consultant:
+373 22 876 557

Send request